Нутренд > Циклические виды спорта

Советы

 • 16/02/2018Триатлон: стартовый костюм - как выбрать триатлонку?

  Как выбрать стартовый костюм для триатлона? Cегодня мы раскроем тему триатлонок, они же стартовые костюмы, они же трисьюты. До весны осталось всего ничего, а это значит, что сезон не за горами!

 • 22/01/2018Пілоти Buggyra IRS: сьогодні на землі було реальне пекло!

  Після відмінного проведеного дев’ятого етапу наші екіпажи знову повертаються до роботи. Організатори змагань назвали трасу від Сальти до Белену як саму складну із другої половини Ралі Дакар. Наші пілоти Мартін Шолтіс і Мартін Коломи її вже проїхали та потрапили у першу десятку!

 • 19/12/2017Харчування в тріатлоні - поради та рекомендації

  Біг, плавання, велосипед, спортзал - це не все, що потрібно для успішного спортсмена-тріатлоніста. Харчування - це один з найважливіших компонентів нашого життя, а особливо для людей з постійним фізичним навантаженням.

 • 10/11/2017Транзитна зона у триатлонi: поспішив - людей насмішив!

  Міжсезоння у самому розпалі, час для розбору польотів настав. Минув стартовий сезон, а у нашому полку прибуває. Все більша кількість людей цікавиться і йде у триатлон. Це циклічний вид спорту, нелегкий фізично і технічно але дуже цiкавий. Треба не тільки вправно пливти, крутити та бігти, а ще й вміти технічно робити переходи між цими видами. • 11/08/2017Коли і як вживати продукти спортивного харчування під час велоперегонів та інших змагань? Частина 2.

  Продовжуємо тему про правильне харчування, питний режим під час велоперегонів та інших спортивних змагань. Отже, безпосередньо під час змагання або ж великих фізичних навантажень.

 • 3/08/2017Коли і як вживати продукти спортивного харчування під час велоперегонів та інших змагань? Частина 1.

  Енергія – мотор нашої продуктивності. Енергія необхідна для всіх життєво важливих процесів, що проходять в нашому організмі: підтримки всіх його функцій, звичайного руху, робочої діяльності, і, звичайно, ж, для занять спортом.

 • 5/07/2017Харчування велосипедиста під час гонки, марафону, триатлону: поради Олександри Гришиної

  Правильне харчування - то невід'ємна частина тренувального процесу, а харчування велосипедиста під час змагань - це другий по важливості фактор після правильної розкладки сил, що впливає на результат. 

 • 16/12/2016Спортивное питание зимой - как поддержать защитные силы организма?

  Спортивное питание зимой приобретает особое значение. Ведь сейчас, в зимнее время наш организм просто необходимо обеспечить повышенным потреблением антиоксидантов, особенно во время болезни, стрессов, больших физических нагрузок, вследствии чего в организме увеличивается производство свободных радикалов.

 • 11/11/2016Напиток для защиты суставов - что купить?

  Какое питание, добавки или напитки стоит купить для защиты суставов? Те, кто пытаются помочь своим суставам и находятся в поисках эффективных средств для поддержки своего опорно-двигательного аппарата, наверняка знают о том, что в настоящее время на рынке представлено огромное количество продуктов для суставов, которые обещают просто-таки волшебное вызодоровление...

 • 28/10/2016Основные правила и принципы похудения

  Каковы основные правила и принципы похудения? Очень часто причинами безуспешного похудения являются слишком неправильный образ жизни до этого, слабая мотивация, недостаточное количество знаний и информации о правильном похудении. Кроме того, следует понимать, что вес, который набирался на протяжении многих лет нельзя уменьшить так сразу, просто посидевши некоторое время на краткосрочной диете.

Велосипед

Бег

Триатлон