Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Циклічні види спорту > Події > Монблан взято! Спортивне харчуван…

Монблан взято! Спортивне харчування для альпіністів Nutrend вітає переможців

26 September 2016

Експедиція, яку підтримує спортивне харчування для альпіністів Nutrend, підкорила найвищу гору Європи! Монблан — кристалічний масив й однойменна вершина у Грайських Альпах (Західні Альпи), на кордоні Франції та Італії, найвищий шпиль у Західній Європі (4808,73 м). Довжина масиву 50 км. Площа зледеніння — понад 200 кв. км, великий льодовик Мер-де-Глас. Центр альпінізму. Маршрут з боку Італії, категорія важкості 3-а.

Кожного ранку протягом маршруту у профілактичних цілях учасники експедиції приймали препарат Anticramp, що убезпечує альпіністів від спазмів.

Першого дня учасники експедиції піднялися на висоту 2900 над рівнем моря – більшість маршруту пролягала по камінням і скелях. 

У якості перекусів між основними прийомами їжі альпіністи використовували енергетичні батончики Voltage energy cake – які за свідченням учасників експедиції були дуже смачні та «заходили» в будь-яких умовах, суттєво додаючи енергії спортменам.

Другий день увесь маршрут пролягав по льодовику з великими тріщинами, цього дня крім попередньої продукції альпіністи вирішили спробувати також і Carbosnack у якості додаткової енергії, завдяки чому з легкістю прийшли до свого базового табору на висоті 3750 над рівнем моря. 

Тут уже відчувалась втома та нестача кисню. Перед сном усі випили відновлюючий напій Regener і пішли спати – адже вночі на штурм!

Енергонапій Regener чудово впорався і о 2 ночі, додатково зарядившись енергогелем Enduro snack, прихопивши з собою ще й Isodrinx, Carbosnack і Voltage energy cake альпіністи пішли на штурм. 

Так група учасників експедиції разом зі спортивним харчуванням для альпіністів ТМ Nutrend піднялася на найвищу гору Європи - Монблан!

Придбати спортивні добавки для альпіністів у Києві та Україні ви можете в інтернет-магазинах офіційних партнерів Nutrend.