Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Амінокислоти

Амінокислоти

Амінокислоти є будівельним матеріалом для людського тіла. Людський організм будується на приблизно 20 різних амінокислотах. З них формуються білки, що входять до складу всіх клітин організму. Тобто, м'язова тканина містить 75% води, 20% білків і 1% неорганічних речовин. Решта 4% становлять м'язовий глікоген, АТФ (аденозинтрифосфат). У людському організмі всі амінокислоти містяться в так званій L-формі (L-глутамін, L-валін і т.д.).

Типи амінокислот

  • Істотні - для людського організму є критичними для продовження життєдіяльності. Організм не здатний синтезувати їх, тому він залежить від їх надходження з їжею. Існує вісім істотних амінокислот - валін, лейцин, ізолейцин, лізин, метіонін, треонін, фениланин і триптофан.
  • Напівістотні або умовно істотні - в специфічні періоди (період росту, відновлення, ниркова недостатність і т.д.). Організм не здатний виробляти ці амінокислоти в достатній кількості і тому йому необхідно отримувати їх ззовні.
  • Чи не суттєві - організм потребує цих амінокислот, але він не може синтезувати їх сам.

Під час фізичного навантаження близько 10% споживаної енергії покривається амінокислотами. Це означає, що організм споживає під час навантаження амінокислоти, які в основному бере з м'язової маси. Однак, якщо амінокслоти потрапили в організм безпосередньо перед навантаженням (наприклад, амінокислоти з розгалуженими ланцюгами), організм буде використовувати ці зовнішні джерела енергії і захищати свої власні. Амінокислоти, що надійшли в організм після навантаження, являють собою якісний "будівельний матеріал" для відновлення м'язової маси і допомагають стимулювати її зростання. Для силових спортсменів попереднє забезпечення організму амінокислотами (поряд з вуглеводами), є необхідною умовою запуску зростання м'язової маси.

BCAA - амінокислоти з розгалуженими ланцюгами.

BCAA - це колективне назва істотних амінокислот - L-лейцину, L-ізолейцину і L-валіну. Амінокислоти з розгалуженими ланцюгами є важливою частиною м'язової тканини, що становить до 30% її змісту. Під час фізичного навантаження відбувається підвищене використання амінокислот з розгалуженими ланцюгами, а без достатнього їх надходження в організм виникає руйнування наявного м'язового білка. Це призводить до гіршого відновленню, зниження ваги м'язової маси, зменшення фізичної активності і сили.

BCAA Energy

Абсолютно новий продукт від NUTREND! Напій BCAA ENERGY освіжить вас під час будь-якої спортивної діяльності або у вільний час.

Детальніше

Whey Amino 10 000

Найефективніша форма амінокислот – гідролізат білку молочної сироватки з високим рівнем ферментативного гідролізу, завдяки якому містить максимально можливу кількість вільних пептидів, що забезпечують надзвичайно швидке всмоктування амінокислот із травного тракту і транспортування їх у кровоток з наступним розподілом між клітинами м’язів. Кожна таблетка містить 2500 мг гідролізату.

Детальніше

BCAA 4:1:1 Tabs

Новий підхід до забезпечення організму амінокислотами із розгалудженими ланцюгами для важких силових тренувань. Революційне анаболічне співвідношення незамінних амінокислот – 4:1:1 (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін) – використовується для максимального і тривалого росту м’язів.

Детальніше

BCAA 4:1:1 Powder

Нова практична форма швидкорозчинного напою, що містить незамінні амінокислоти із розгалудженими ланцюгами (BCAA) із регенеруючим співвідношенням 4:1:1 (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін).

Детальніше

BCAA Energy Mega Strong Powder

Цей продукт створений спеціально для росту м´язів, підвищення енергії та зменшення втоми. Його склад повністю позбавлений цукру та консервантів, призначений для вживання під час фізичної активності.

Детальніше

BCAA Liquid Shot

Революційний продукт на ринку, містить виключно амінокислоти із розгалудженими ланцюгами. 3 000 мг незамінних амінокислот у оптимальному співвідношенні 2:1:1 (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін) в практичній упаковці для одноразового прийому. Зручна рідка форма продукту забезпечує швидке та ефективне засвоєння.

Детальніше

BCAA 2:1:1 tabs

1000 мг амінокислот. L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін входять до складу продукту у оптимальному співвідношенні 2:1:1. Кристалічна форма амінокислот застосовується для захисту, забезпечення росту та відновлення м’язової маси.

Детальніше

BCAA Compressed Caps

Незамінні амінокислоти із розгалудженими ланцюгами у формі капсул, що мають високу розчинність та ефективність. Зручна та ергономічна упаковка із значною порцією BCAA у кожній капсулі.

Детальніше

BCAA Liquid

В 1 літрі продукту міститься 80 000 мг амінокислот із розгалудженими ланцюгами, що необхідні організму для росту м’язової маси і збереження її на досягненому рівні. Рідка форма BCAA Liquid забезпечує оптимальне засвоєння амінокислот із розгалудженими ланцюгами L-валіну, L-ізолейцину, L-лейцину.

Детальніше

Amino Power Liquid

Містить комплекс амінокислот, призначений для росту м’язової маси і сили. Продукт випускається у рідкій формі, що має високий ступінь засвоєння (джерелом амінокислот є гідролізати білку). Продукт збагачений амінокислотами із розгалудженими ланцюгами, аргініном та орнітином.

Детальніше

Glutamine

100% чистий кристалічний L-глутамін у вигляді порошку. Регулярне вживання чистого L-глутаміну захищає м’язові волокна від ушкоджень, підтримує імунну систему і пришвидшує відновлення після навантажень.

Детальніше

Glutamine Compressed Caps

Підвищує рівень гормону росту і регулює баланс амінокислот у організмі. Глутамін ефективно захищає інші амінокислоти від руйнування, є необхідним для росту, захисту і відновлення м’язової маси (антикатаболічний ефект), також є важливим для діяльності головного мозку і нервової системи, підтримує імунітет.

Детальніше

Beta-Alanine Compressed Caps

Beta-Alanine – амінокислота, що підвищує продуктивність тренувань шляхом впливу на рівень Ph у м’язових тканинах.

Детальніше

Arginine

Аргінін – одна із базових амінокислот у організмі людини. Його основні функції – підвищення циркулювання крові у периферійних відділах (завдяки виробленню оксиду азоту), рівня соматропіну (гормону росту – STH), активності функції статевих органів, сперматогенезу у чоловіків (вироблення сперми).

Детальніше

Taurine

Призначений для стимулювання організму і, насамперед, роботи головного мозку. Він сприяє зниженню втоми, підвищенню концентрації і покращенню координації рухів. Таурин – основний компонент енергетичних напоїв.

Детальніше

Tyrosine

Сучасна харчова добавка призначена для людей, що зазнають значних фізичних і розумових навантажень. Tyrosine допомагає підтримувати концентрацію під час фізичної і розумової діяльності та водночас підвищує їх ефективність.

Детальніше

EAA Mega Strong Powder

Суміш дев’яти незамінних амінокислот (EAA) у розчинному вигляді, призначена для приготування напою, що необхідно вживати перед спортивними навантаженнями. Наш організм не може синтезувати незамінні амінокислоти, і їх постачання залежить тільки від високоякісної білкової дієти.

Детальніше

BCAA Mega Strong Drink

Смачна швидкорозчинна суміш трьох незамінних амінокислот у пропорції 2:1:1, доповнена цинком та вітамінами групи В.

Детальніше