Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Амінокислоти > Arginine

Arginine

0 оцінок

Аргінін – одна із базових амінокислот у організмі людини. Його основні функції – підвищення циркулювання крові у периферійних відділах (завдяки виробленню оксиду азоту), рівня соматропіну (гормону росту – STH), активності функції статевих органів, сперматогенезу у чоловіків (вироблення сперми).

Зберегти та поширити

Аргінін – одна із базових амінокислот у організмі людини. Його основні функції – підвищення циркулювання крові у периферійних відділах (шляхом підвищеного вироблення оксиду азоту), збільшене вироблення соматропіну (гормону росту – STH), підтримання активності функції статевих органів, а також підвищення сперматогенезу у чоловіків (вироблення сперми).

Характеристики діючої речовини:

Аргінін є замінною амінокислотою, що виконує ряд важливих функцій у нашому організмі. Одною із основних функцій аргініну є те, що він виступає вихідним компонентом при виробленні оксиду азоту – розширюючи судини (знижуючи тонус в гладкій мускулатурі), він призводить до покращення кровотоку, підвищення циркуляції крові, що дозволяє постачати поживні речовини і кисень на периферію. Існує щонайменше два позитивних наслідки цього для організму спортсмена:

1. З точки зору спортивних результатів і регенерації

Вплив аргініну на спортивні показники та регенерацію – завдяки підвищеному рівню оксиду азоту (для якого аргінін виступає вихідним компонентом) судини, що постачають м’язові тканини, розширюються, а завдяки підвищеному кровотоку більше кисню та глюкози потрапляє до м’язів під час навантаження. Глюкози та кисню зазвичай не вистачає при тривалих інтенсивних тренуваннях, а аргінін здатний допомогти у такій ситуації. При короткотривалому максимально продуктивному навантаженні (до 30 секунд) слід брати до уваги той факт, що наш організм використовує енергію переважно із джерел, які оперативно доступні у клітинах м’язів, а аргінін шляхом розширення судин може допомогти прискорити негайне відновлення – він пришвидшує постачання спожитих вуглеводів до клітини та виведення з неї відходів метаболізму. Застосування аргініну у посттренувальній фазі завдяки підвищеній циркуляції крові прискорює регенерацію – виведення відходів метаболізму, поновлення запасів глікогену у тканинах.

2. З точки зору васкуляризації статевих органів:

Функціонування статевих органів базується на достатньому надходженні кровотоку до них. Особливо це стосується чоловіків, надходження певного об’єму крові до їхніх статевих органів підтримує ерекцію. Завдяки своїй здатності розширювати кровоносні судини аргінін стимулює функцію статевих органів і в цілому може використовуватися як продукт, який може зробити ваше статеве життя якіснішим. Другим важливим моментом з точки зору репродуктивної функції є той факт, що чоловіча сперма переважно складається із аргініну (95%), що означає, що достатня кількість аргініну або його прийом як добавки підвищує здатність виробляти сперму (сперматогенез).

Продукт призначений для:

 • Росту м’язової маси за рахунок підвищенного вироблення соматропіну (гормон росту – STH).
 • Підвищення циркуляції крові за рахунок оксиду азоту.
 • Підтримання імунної системи.
 • Прискорення процесів регенерації.
 • Підвищення сили, а також росту та збереження м’язової маси.
 • Зниження рівня холестерину.
 • Підвищення вироблення сперми.
 • Якіснішого статевого життя.

Рекомендоване дозування:

 • Для кращого відновлення та росту м’язової маси: 4 капсули після тренування.
 • Для стимулювання сексуальної потенції: 4 капсули до тренування.
 • Для підтримання життєвих сил та стимулювання імунної системи: 3 капсули зранку та 2 капсули ввечері.

Використання:

Відповідно до рекомендованого дозування ковтніть капсули одна за одною, запиваючи їх достатньою кількістю води. Не слід використовувати алкоголь та молочні напої для запивання капсул. Не розкушуйте капсули! Після відкривання продукт слід зберігати при температурі до 25°C і вжити протягом 3 місяців.

Упаковка:

 • 120 капсул.

L-аргінінова основа, желатинові капсули.

Продукт призначений для спеціального харчування, придатний для використання спортсменами. Не призначений для вживання дітьми. Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Ретельно оберігати від дітей! Не містить речовин, що визнані допінгом. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 г 1 капсула – 600 мг
Енергетична цінність
1700 кДж/400 ккал 10,2 кДж/2,4 ккал
Білки 100 г 0,6 г
Вуглеводи
0 г 0 г
Жири 0 г 0 г
L-аргінінова основа 83 г 0,5 г