Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Креатини > Creatine Monohydrate

Creatine Monohydrate

0 оцінок

100% чиста форма харчової добавки, що найчастіше використовується для стимулювання росту м’язової маси і збільшення м’язової сили. Високоефективна і добре засвоювана форма креатину у вигляді порошку.

Зберегти та поширити

Оцініть найефективніший із дозволених засіб для стимулювання росту м’язів і збільшення сили. Спробуйте 100% чистий Creatine Monohydrate найвищої якості.

Ефективність креатину доведена багатьма релевантними дослідженнями. Спробуйте цей продукт, доповніть своє тренування 100% чистим моногідратом креатину – Creatine Monohydrate!

Продукт призначений для спортсменів, які прагнуть збільшити м’язову масу і силу. Продукт також підходить для тих, хто хоче пришвидшити відновлення після навантаження.

Рекомендоване дозування:

  • У дні тренування: базове денне дозування з метою стимулювання показників діяльності і росту м’язової маси складає 5 г продукту (2 чайних ложки без гірки), що приймаються безпосередньо після тренування.
  • У дні, коли тренування немає: приймайте 5 г продукту зранку.
  • Приймайте продукт щодня протягом 4 тижнів, після чого зробіть перерву в прийомі на 4-6 тижнів.
  • Завжди приймайте у поєднанні із вуглеводами (наприклад, із гейнером, що забезпечить краще засвоєння і ефективність продукту).

Упаковка:

  • 300 г.

Моногідрат креатину.

Продукт призначений для спеціального харчування. Не призначений для вживання дітьми до 12 років, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Не містить речовин, що визнані допінгом. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 г Порція – 5 г
Енергетична цінність 0 кДж/0 ккал 0 кДж/0 ккал
Білки 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
Жири 0 г 0 г
Моногідрат креатину 100 г 5 г