Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Креатини > Creatine Monohydrate Creapure

Creatine Monohydrate Creapure

3 оцінок

Creatine Monohydrate Creapure® виготовлений із найкращої сировини – Creapure®, ефективність та якість якого перевірені часом. Creatine Monohydrate Creapure® – це 100% чистий креатин у порошковій формі.

Зберегти та поширити

Моногідрат креатину – це високоефективний, якісний і 100% чистий креатин – Creapure®. Порошкова форма має добру розчинність та дозволяє легко готувати продукт до вживання.

Creatine Monohydrate – це одна із найбільш ефективних харчових добавок, призначена для швидкого забезпечення організму енергією, росту м’язової маси і збільшення сили м’язів, а також для пришвидшення відновлення і поповнення енергетичних запасів.

Високоякісний креатин – Creapure® стимулює:

  • утворення нової м’язової маси без жирових відкладень;
  • відновлення енергетичних запасів після навантаження.

Рекомендоване дозування:

  • У дні тренування: базове денне дозування з метою стимулювання показників діяльності і росту м’язової маси складає 5 г продукту (2 чайних ложки без гірки), що приймаються безпосередньо після тренування.
  • У дні, коли тренування немає: приймайте 5 г продукту зранку під час сніданку.
  • Застосування продукту разом із вуглеводами забезпечить краще засвоєння і ефективність продукту. Ідеально поєднується із гейнером Mass Gain 14.

Для досягнення найкращого ефекту рекомендуємо приймати Creatine Monohydrate так званими креатиновими циклами – щодня протягом 4 тижнів, після чого зробити перерву в прийомі на 4-6 тижнів.

Упаковка:

  • 500 г.

Creapure® – моногідрат креатину.

Creapure® є преміум брендом креатину у всьому світі. Коли мова йде про виробництво креатину, жоден з інших брендів не поєднує в собі три основних якості Creapure®:

  • ретельний добір сировини
  • високопродуктивні технології відповідно до міжнародно ратифікованих принципів і стандартів (FDA і EC) в рамках (Good Laboratory Practice)
  • точний хімічний аналіз

Продукт призначений для спеціального харчування. Не призначений для вживання дітьми до 12 років, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Не містить речовин, що визнані допінгом. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 г 1 порція – 5 г
Енергетична цінність 0 ккал 0 ккал
Білки 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
Жири 0 г 0 г
Моногідрат креатину 100 г 5 г

Базове дозування: 5 г