Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Протеїни

Протеїни

Білки є базовим будівельним матеріалом для організму. Для підтримки і зростання маси тіла необхідно значну кількість якісного білка. Білкові продукти (концентрати білків) мають високий вміст білка (50 - 95%). Білкові концентрати здатні забезпечити організм необхідним будівельним матеріалом, що потрібен для відновлення зношених білкових структур і стимулювання будівництва нових м'язів без споживання великої кількості жирів, що може несприятливо вплинути на травний тракт. Білки в таких концентратах мають вигляд ароматизованого порошку, що розчиняється у воді.

Білкові концентрати слід приймати не пізніше, ніж через 1 годину після закінчення тренування. Протягом дня білкові концентрати можна використовувати як снек (їжа для швидкого вгамування голоду). Це залежить від вашого режиму харчування. Білки, які використовуються для виробництва білкових продуктів, мають різне походження - білок яйця, молоко, соя, пшениця, сироватка і т.д. Ключовим в процесі засвоєння і переварювання білків є їх походження і процес виробництва. Біологічна цінність білків залежить від змісту в них істотних амінокислот і ступеня перетравлення білка. Так звані біологічно повноцінні білки містять всі істотні амінокислоти в правильному співвідношенні і необхідній кількості. До високоякісних джерел білка відносяться м'ясо, риба, яйця і молоко.

Iso Whey Prozero

Найновійший продукт у високобілковій серії, зроблений з використання методу кроспотокової фільтрації (CFM)/ Використання ізоляту сироваткового білку гарантує максимальну якість та є одним з найкращих джерел незамінних амінокислот і природним вмістом високого рівня BCAA. Продукт був розроблений для того, щоб відповідати найсуворішим вимогам до раціону спортсменів, і тому майже не містить лактози і, що найголовніше, немає цукру!

Детальніше

Hydro Whey

Нативний ізолят сироваточного протеїну вважається найкращим джерелом білків як з огляду на ідеальне засвоєння, так і на зручність вживання.

Детальніше

After Training Protein

Незвичайна композиція цього протеїну пропонує ідеальну суміш білків, необхідних одразу по завершенню важкого тренування. В основі продукту суміш білків, що вирізняються простим і швидким засвоєнням, високою ефективністю. Частиною суміші є фірмовий гідролізований ізолят сироватки Hydrovon™, високоякісний ізолят сироваточного білку (WPI) та ультрафільтрований концентрат молочної сироватки найвищої якості (WPC).

Детальніше

100% Whey Isolate

100% високоякісний білковий продукт з мінімальним вмістом жирів і вуглеводів. Виготовляється виключно за методом тангенціальної мікрофільтрації ізоляту білку молочної сироватки із додаванням біоактивного молозива. Призначений для раціону харчування професійних спортсменів із метою досягнення зростання м’язової маси і стимулювання тривалого анаболічного стану.

Детальніше

Micellar Casein

Унікальний білковий продукт, що вирізняється завдяки вмісту якісного міцелярного казеїну. Це чудова форма протеїну, що особливо корисна у тих випадках, коли важливе повільне засвоєння, що буває і у звичайному режимі харчування, особливо ввечері, а також при дотриманні дієти – як прийом їжі в будь-який час дня.

Детальніше

100% Whey Protein

Абсолютно нове покоління цього продукту (від початку 2021 року) з вдосконаленою рецептурою та збільшеною чаткою ізоляту сироватки. Сироватковий білок від екологічного тваринництва з коровами, які вільно пасуться на луках, що відповідає сертифікації GRASS FED. Відмінна засвоюваність забезпечується завдяки фірмовій суміші травних ферментів, а нові смаки вас точно потішать.

Детальніше

100% Beef Protein

Високоякісний 100% яловичий білок, збагачений додаванням незамінних амінокислот, що у звичайному білку такого типу містяться у малих кількостях.

Детальніше

Protein Pancake

Protein Pancake – готова до приготування суміш для булочок та оладок із особливо високим вмістом білку 44%. Незважаючи на високий вміст білку, нам в компанії NUTREND вдалося зберегти тонкий і збалансований смак, не обтяжуючи продукт консервантами і барвниками.

Детальніше

High Protein Chips

Насолоджуйтесь хрусткими чіпсами, багатими на якісні нутрієнти. HIGH PROTEIN CHIPS запечені, а не смажені, містять 40% протеїнів, а також завдяки унікальній рецептурі містять зовсім мало вуглеводів. Цей снек – ідеальний вибір не тільки для атлетів, але і для всіх хто веде здоровий образ життя.

Детальніше

Protein Porridge

Смачна білкова вівсяна каша, що містить 30% білку унікальної якості (ізолят молочного білку), багата на клітковину, без глютену і легко засвоюється. Але і це ще не все – Protein Porridge містить кальцій і вітамін K, а також вітамін D. У склад каші входить насіння чіа з унікальною сумішшю вітамінів і мінералів. Просто додайте води і каша готова за 2 хвилини.

Детальніше

Beauty Collagen Porridge

Смачна каша без глютену з високим вмістом білка, вітамінів і мінералів, унікальний продукт для краси, який прекрасно живить та зволожує вашу шкіру, надаючи їй високу кількість преміального колагену та гіалуронової кислоти. Beauty Collagen Porridge багата клітковиною і легко засвоюється, тому ваш організм отримує оптимальну кількість поживних речовин за одну порцію.

Детальніше

Delicious Vegan Protein

Смачний вершковий білковий вегетаріанський коктейль із суперпродуктом та збалансованою поживністю. Виділення чотирьох видів рослинного білка являє собою повне джерело цільного білка, доповненого важливими поживними речовинами.

Детальніше

Protein Pudding

ПРОТЕІНОВИЙ ПУДИНГ – це смачна закуска, багата білком, що допомагає нарощувати та підтримувати м’язову масу та позитивно впливає на наші кістки.

Детальніше