Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Спецпродукти

Спеціальні харчові добавки

Під час тривалого тренування настає момент, коли необхідно дати вашому організму новий імпульс. Не чекайте до тих пір, поки ваше тренування почне ставати млявим, дайте вашому організму новий імпульс і насолоджуйтеся свободою рухів.

Відповідно до характеру навантаження і бажаними результатами ви можете знайти в цій продуктовій категорії все, що допоможе вам досягти ваших цілей.

Стимулятори допоможуть вам подолати як фізичну, так і розумову втому.

М’язові стимулятори - дадуть вашим м’язам нову силу і енергію.

N1

Професійний продукт для стимуляції тіла перед фізичним навантаженням, створений із дотриманням норм європейського законодавства. Містить найбільш ефективні речовини, загальновизнані максимально результативні засоби.

Детальніше

N1 Shot

Професійний стимулятор у рідкій формі, призначений для негайного вживання без шейкера або інших приладь. З тим же ефектом, а може і навіть кращою стимуляцією вашого тіла, ніж у розчинної форми цього передтренувального коплекса. Він містить найбільш ефективні речовини для підтримки неймовірного закачування м’язів.

Детальніше

Compress Fever

Жироспалювач, що забезпечує максимальну стимуляцію і ефект прискорення термогенезу. Цей ефект досягається виключно за допомогою дозволених речовин, що містяться в найбільших можливих і максимально допустимих кількостях!

Детальніше

AAKG Compressed Caps

Аргінін альфа-кетоглутарат є просунутою формою амінокислоти L-аргінін. Популярна передтренувальна добавка у зручній упаковці. Пасує ідеально до будь-якої високоінтенсивної спортивної активності.

Детальніше

AAKG 7500

Екстремально ефективна рідка форма аргінін альфа-кетоглутарату. Монодоза містить 7500 мг добре засвоюваного AAKG. L-аргінін – важлива амінокислота, в тілі людини вона сприяє формуванню оксиду азоту, що приймає участь у вазодилатації (розширенні кровоносних судин) і посиленні кровотоку.

Детальніше

Explosin

Унікальна передтренувальна добавка для безкомпромісного тренування. Ефективна комбінація речовин, що забезпечують циркуляцію крові, стимуляцію тіла, водночас підтримуючи концентрацію під час тренування.

Детальніше

Carnitine 3000 Shot

Новинка серед L-карнітинових продуктів. Високоефективна комбінація L-карнітину, кофеїну, таурину, екстракту зеленого чаю та вибраних вітамінів групи B для ефективного спалювання жирів та підвищення показників фізичної активності. Абсолютно швидке всмоктування і засвоєння у організмі!

Детальніше

Carnitine 100000

Довгоочікуваний карнітин, верхівка лінійки Power Active. Довершеність досягнута – спробуйте цей надзвичайний CARNITINE 100 000, корисність якого можна порівняти лиш з його чудовим смаком. Він збагачений вітамінами B5 і B6, що сприяють нормальному енергетичному метаболізму.

Детальніше

Thermobooster Compressed Caps

Суміш активних речовин, використаних при виготовленні продукту, гарантують максимальний ефект. Вміст кофеїну стимулює організм і підвищує витривалість.

Детальніше

HMB 4500

HMB – сполука, яка природно присутня у організмі і характеризується антикатаболічною та послідовною анаболічною дією. HMB використовується у силових видах спорту, а також у видах спорту, у яких силові навантаження поєднуються із навантаженннями на витривалість. HMB стимулює ріст м’язової маси і сили, захищає м’язову масу від руйнування, підтримує імунітет за умов критичної втоми і підвищеного навантаження, регулює рівень холестерину.

Детальніше

Tribulus Terrestris turbo

Екстракт рослини Трибулус Терестрис, відомої як «природная віагра» завдяки високому вмісту стероідних сапонінів – природних стимуляторів рівня тестостерону. Він також підтримує нормальне функціонування репродуктивної системи та покращує відновлення.

Детальніше

Inosine

Покращує постачання кисню до м’язів, підвищує рівень утворення АТФ (аденозинтрифосфату) – одного із базових джерел енергії.

Детальніше

ZMA caps

Унікальна комбінація магнію і цинку, призначена для природного підвищення рівня тестостерону, інсуліноподібного фактору росту 1 (IGF-1), росту м’язової сили, зростання загальної ефективності і витривалості. Продукт містить цинк і магній в такій формі, яка найкращим чином засвоюється організмом, у поєднанні із вітаміном B6.

Детальніше

Smash Energy Up

Енергетичний вибух! Smash Energy Up – новий негазований напій, який завдяки високому вмісту кофеїну, таурину та аргініну забезпечує величезною дозою енергії.

Детальніше

Caffeine Caps

Кофеїн є одним з найпопулярніших стимуляторів завдяки своєму швидкому ефекту. Він використовується для підвищення пильності та концентрації уваги, наприклад, серед водіїв та студентів, але його також із задоволенням додають у продукти, що підтримують фізичну активність та посилення метаболізму під час схуднення.

Детальніше

N1 Drink

Першокласний, стимулюючий газований напій, який завжди під рукою. Містить суміш активних речовин з високим вмістом кофеїну, не містить цукру. Ідеальний вибір для поліпшення концентрації та підтримки Ваших спортивних досягнень.

Детальніше