Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Спецпродукти > AAKG Compressed Caps

AAKG Compressed Caps

0 оцінок

Аргінін альфа-кетоглутарат є просунутою формою амінокислоти L-аргінін. Популярна передтренувальна добавка у зручній упаковці. Пасує ідеально до будь-якої високоінтенсивної спортивної активності.

Зберегти та поширити

Амінокислота L-аргінін є напівнезалежною амінокислотою, що є складовою білкового комплексу. Достатня кількість білку сприяє росту м’язів.

  • 1250 мг AAKG у капсулі;
  • практична форма;
  • капсули, що швидко розчиняються у шлунку.

AAKG підвищує вироблення оксиду азоту, що сприяє розширенню кровоносних судин (так звана вазодилатація) і посиленню кровотоку, завдяки чому м’язи значно інтенсивніше постачаються киснем.

AAKG Compressed Caps – передтренувальна добавка для спортсменів, що інтенсивно тренуються.

Рекомендоване дозування:

  • приймайте 1 капсулу за 60 хвилин до фізичної активності та 1 капсулу одразу після;
  • максимальне денне дозування 2 капсули;
  • не перевищуйте рекомендоване дозування.

Використання:

Відповідно до рекомендованого дозування ковтніть капсули, запиваючи їх достатньою кількістю води. Не слід використовувати алкоголь та молочні напої для запивання капсул. Не розкушуйте капсули!

Упаковка:

  • 120 капсул

L-аргінін альфа-кетоглутарат, желатинові капсули (желатин, барвник діоксид титану), наповнювач стеарат магнію, антиспікаючий агент діоксид кремнію.

Продукт призначений для спортсменів. Не замінює повноцінне харчування. Не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.

  100 мл
1 капс
2 капс
L-аргінін альфа-кетоглутарат 86 745 мг
1 250 мг 2 500 мг

1 капсула – 1290 мг.

Вага нетто – 154,8 г.