Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Спецпродукти > Compress Fever

Compress Fever

2 оцінок

Жироспалювач, що забезпечує максимальну стимуляцію і ефект прискорення термогенезу. Цей ефект досягається виключно за допомогою дозволених речовин, що містяться в найбільших можливих і максимально допустимих кількостях!

Зберегти та поширити

Compress Fever – це жироспалювач, що забезпечує максимальну стимуляцію і ефект прискорення термогенезу. При цьому вказаний ефект досягається виключно за допомогою дозволених речовин, що містяться в найбільших можливих і максимально допустимих кількостях!

Які найбільш ефективні жироспалювачі ви знаєте? Синефрин і кофеїн – це комбінація, що забезпечує гарантований ефект, гугулстерони є ефективним складником, а гідроксицитринова кислота (HLA) із L-карнітином не можуть бути залишені осторонь, коли йдеться про зниження ваги. Уявіть собі, що всі вищеперераховані діючі речовини зібрані разом у одному продукті. До того ж всі ці речовини входять у склад продукту в такій сильній концентрації, яка досягає максимального рівня, дозволеного для продажу. Цей продукт – Compress Fever. Але це ще не все. Compress Fever містить також Bioperine® (екстракт чорного перцю), який підсилює рівень засвоєння діючих речовин на 30%! Порівняйте складники Compress Fever із будь-яким іншим жироспалювачем, який ви можете знайти на ринку. Кращого не знайдете! А результати, які можуть бути досягнені з Compress Fever, підтвердять все те, що ви зараз прочитали!

Compress Fever – це жироспалювач для спортсменів, що надають перевагу важким інтенсивним тренуванням. Максимально допустиме дозування діючих речовин наповнить ваш організм і ви відчуєте вибух енергії у ваших натренованих м’язах. Разом з Compress Fever ви вийдете за рамки ваших обмежень.

Завдяки ретельно підібраним складовим найвищої якості, ефективність яких доведена різними дослідженнями, Compress Fever ідеально поєднується з лінійкою продуктів COMPRESS EXPAND. Діючі речовини продуктів виготовлені на натуральній основі, а це означає, що вони легко всмоктуються і засвоюються організмом.

Що ви можете очікувати після прийому COMPRESS FEVER:

 • Прискорення метаболізму – Gugulipid® є зареєстрованою торговою маркою Sabinsa Corporation company і містить високоефективні гугулстерони, екстракт коміфори мукул, що використовується в аюрведичній медицині при ожирінні і гіперліпідемії (підвищений вміст жиру в крові), а також для зменшення рівня холестерину в крові. Водночас він покращує діяльність щитовидної залози, що в цілому позитивно впливає на метаболізм.

 • Стимуляція організму – високий вміст стимулючих речовин, кофеїну і синефрину (екстракт гуарани, екстракт падуба парагвайського, екстракт померанця, екстракт зеленого чаю) ефективно стимулюють організм і підтримують рельєф натренованих м’язів. Сильний сечогінний ефект кофеїну і синефрину проявляється лише тоді, коли вам необхідно.

 • Підвищення внутрішнього термогенезу. Bioperine® – це термонутрієнт – нормалізований екстракт чорного перцю. Bioperine® підвищує рівень засвоєння поживних речовин на 30%. Завдяки його присутності Compress Fever забезпечує максимально можливе засвоєння всіх діючих речовин. Здатність підвищувати рівень засвоєння поживних речовин відносить екстракт чорного перцю до термонутрієнтів і біоактиваторів. Щойно починається термогенез, з’являється потреба в поживних речовинах для проходження процесу метаболізму і прискорюється метаболізм.

 • Ефективне управління жировими запасами. Управління жировими запасами було відкрите в ході досліджень, що показали ефективність комбінації таких речовин, як Garcitrin® і L-карнітин (Carnipure™ – назва бренду швейцарської компанії Lonza. Синергічна координація цих двох речовин підвищує їх індивідуальну ефективність. Garcitrin® – ідеальна комбінація гідроксицитринової кислоти (HCA) і гарцинолу, що є ефективною для зниження вироблення жирних кислот, холестерину і жирів (ліпідів). L-карнітин – речовина необхідна для ефективного використання жирових відкладень. Коли ви інтенсивно тренуєтеся, використання карнітину підвищується і його нестача обмежує спалювання жирів.

Ми рекомендуємо приймати Compress Fever по 3 капсули двічі на день – зранку і опівдні. Для швидкого засвоєння всіх діючих речовин ми рекомендуємо приймати капсули на голодний шлунок. Люди із підвищеною чутливістю повинні скорочувати проміжок часу голоду після прийому Compress Fever до мінімального. Ми не рекомендуємо приймати продукт ввечері чи вночі через сильний стимулюючий ефект продукту.

Рекомендоване дозування:

 • Приймайте по 3 капсули 2 рази на день за 30 хвилин до сніданку і за 30 хвилин до обіду.
 • Максимальне денне дозування: 6 капсул.
 • Приймайте продукт регулярно протягом трьох тижнів, після чого робіть перерву на один тиждень.
 • Не рекомендовано приймати у вечірній час.
 • Не перевищуйте рекомендоване дозування.

Використання:

 • Відповідно до рекомендованого дозування ковтніть капсули, запиваючи їх достатньою кількістю води або спортивного напою.
 • Молоко і алкогольні напої не придатні для запивання капсул.
 • Не розжовуйте і не розкушуйте капсули!

Упаковка:

 • 120 капсул.

Екстракт гарцинії камбоджійської (50% гідроксицитринової кислоти, 5% гарцинолу) – Garcitrin®, желатинові капсули (желатин, барвник діоксид титану), екстракт зеленої кави (47% хлорогенової кислоти, 52% поліфенолів) – Svetol®, екстракт гуарани (10% кофеїну, мальтодекстрин, барвник карамель), L-карнітину тартрат, L-тирозин, L-аргінін, L-цитрулін малат, екстракт падуба парагвайського (8-10% кофеїну), екстракт померанця (8% синефрину), екстракт ашваганди (3% фітоестрогенів), наповнювач стеарат магнію, екстракт зеленого чаю (50% поліфенолів, 8% кофеїну), антиспікаючий агент діоксид кремнію, екстракт гінкго білоба (24% флавонів), екстракт чорного перцю (95% піперину) – Bioperine®, лактат хрому.

Продукт призначений для спеціального харчування. Не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 г 6 капсул = 7220 мг
Енергетична цінність 807,9 кДж  / 189,8ккал 57,6 кДж  / 13,8ккал
Білки 42,1 г 3 г
Вуглеводи 1,4 г 0,1 г
Жири 0 г 0 г
L-Карнітин тартрат 11,1 г 800 мг
L-Тирозин 11,1 г 800 мг
L-Аргінін 6,9 г 500 мг
L- Цитрулін малат 5 г 360 мг
Екстракт гарцинії камбоджійської 20,7 г 1500 мг
Екстракт зеленої кави 11,1 г 800 мг
Екстракт гуарани 11,1 г 800 мг
Екстракт падуба парагвайського
2,8 г 200 мг
Екстракт померанця 1,7 г 120 мг
Екстракт ашванги 1,4 г 100 мг
Екстракт зеленого чаю 0,8 г 60 мг
Екстракт гінкго білоба 0,5 г 40 мг
Екстракт чорного перцю
75 мг 5 мг
Хром 1377 мкг = 3443% рдд 100 мкг = 250% рдд

рдд – рекомендоване денне дозування

1 капсула = 1206 мг