Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Спецпродукти > Tribulus Terrestris turbo

Tribulus Terrestris turbo

0 оцінок

Екстракт рослини Трибулус Терестрис, відомої як «природная віагра» завдяки високому вмісту стероідних сапонінів – природних стимуляторів рівня тестостерону. Він також підтримує нормальне функціонування репродуктивної системи та покращує відновлення.

Зберегти та поширити

Екстракт з плодів Tribulus terrestris, який також відомий як козяча голова, з високим вмістом стероїдних сапонінів. Tribulus terrestris допомагає підтримувати м’язовий тонус та рівень енергії. Він також підтримує нормальне функціонування репродуктивної системи та покращує регенерацію. Це сприяє посиленню сексуального потягу та лібідо. Цей продукт в основному підходить для чоловіків, які вже помічають підвищену стомлюваність та порушену регенерацію через вік.

Рекомендоване дозування:

  • Приймайте максимум 1 капсулу на день перед їжею.
  • Не слід перевищувати рекомендоване дозування.

Використання:

  • Відповідно до рекомендованого дозування проковтніть капсулу, запиваючи достатньою кількістю води або спортивного напою.
  • Не використовуйте для запивання молоко та алкогольні напої.
  • Не слід перевищувати рекомендоване дозування;
  • Не розкушуйте капсули.

Упаковка:

  • 120 капсул

Екстракт Tribulus terrestris (не менше 40% сапонінів), желатинова капсула (желатин, барвники діоксиду титану та оксиду заліза), глюконат цинку, наповнювач магнію стеарат, D-пантотенат кальцію.

Харчова добавка. Не призначений для вживання вагітним і годуючим жінкам. Не замінює повноцінне харчування. Зберігати в сухому місці при температурі нижче 25 °C далеко від прямих сонячних променів. Оберігати від замерзання. Ретельно берегти від дітей. Продукт не містить речовин допінгового характеру. Виробник не несе відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.

  100 г 1 капсула – 600 мг
Екстракт Tribulus terrestris 60 г 300 мг
Цинк 2000 м = 20 000 %* 10 мг = 100 %*
Пантотенова кислота 1 200 м = 20 000 %* 6 мг = 100 %*

* – рекомендована норма споживання

Вага нетто 60 г