Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Спецпродукти > ZMA caps

ZMA caps

0 оцінок

Унікальна комбінація магнію і цинку, призначена для природного підвищення рівня тестостерону, інсуліноподібного фактору росту 1 (IGF-1), росту м’язової сили, зростання загальної ефективності і витривалості. Продукт містить цинк і магній в такій формі, яка найкращим чином засвоюється організмом, у поєднанні із вітаміном B6.

Зберегти та поширити

Унікальне поєднання магнію і цинку, що використовується для природного підвищення рівня тестостерону та інсуліноподібного фактору росту 1 (IGF-1), росту м’язової сили, зростання загальної ефективності і витривалості. В його склад входять цинк і магній в такій формі, яка найкращим чином засвоюється організмом, у поєднанні із вітаміном B6.

Продукт придатний для використання спортсменами.

ZMA CAPS – це унікальна нестероїдна суміш мінералів магнію і цинку у формі, що забезпечує найбільшу біологічну доступність.

ZMA призначені для:

 • природного підняття рівня тестостерону;
 • підвищення рівня IGF-1(стимулює ріст м’язового білку);
 • підвищення м’язової сили;
 • покращення відновлення = підвищення загальної ефективності і витривалості.

Характеристики діючих речовин:

ZMA – містить магній і цинк у формі, що забезпечує максимальне засвоєння організмом. Цинк зв’язується із основними амінокислотами метіоніном і аспарагіновою кислотою. Магній теж зв’язується ефіром аспарагінової кислоти. Таким чином вони подані у формі, у якій організм може легко транспортувати їх у місця їх використання. Для підвищення засвоєння цих мінералів у склад продукту додано вітамін B6. Клінічні дослідження показують, що підвищене вживання організмом цинку і магнію призводить до природного підвищення рівнів тестостерону і гормону росту. Це також було доведено в ході досліджень, в яких застосовувались плацебо і ZMA.

ZMA – це оригінальна харчова добавка із магнієм і цинком, розроблена компанією SNAC Systems, Inc. Вона є єдиною, властивості якої були підтверджені шляхом досліджень*. ZMA® – це торгова марка, що належить компанії SNAC Systems, Inc.

* Це твердження не підпадало під оцінку з боку “Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів”. Відповідно до встановлених вимог цей продукт не призначений для діагностування, лікування, встановлення харчового раціону або запобігання хворобам.

Рекомендоване дозування:

 • приймайте 2 капсули раз на день, ввечері перед сном;
 • максимальне денне дозування – 2 капсули;
 • не перевищуйте рекомендоване дозування.
 • Продукт можна приймати протягом 6 тижнів, після чого зробити 3-тижневу перерву.

Використання:

 • Відповідно до рекомендованого дозування ковтніть капсули одна за одною, запиваючи їх достатньою кількістю води або спортивного напою.
 • Молоко і алкогольні напої не придатні для запивання капсул.
 • Не розкушуйте і не розжовуйте капсули!
 • Після відкривання продукт слід зберігати при температурі нижче 25°C і вжити протягом 3 місяців.

Упаковка:

 • 120 капсул.

Суміш ZMA® (цитрат магнію, оксид магнію, L-OptiZinc® (моно-L-метіонін сульфат цинку), L-аспартат цинку, піридоксину гідрохлорид (вітамін B6)), желатинові капсули (желатин, барвник діоксид титану, оксид заліза). ZMA® – зареєстрована торгова марка SNAC System, Inc.

Харчова добавка призначена для спеціального харчування. Продукт не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 г 2 капсули
Магній 16 129 мг = 4301% рдд 300 мг = 80% рдд
Цинк 1075 мг = 10750% рдд 20 мг = 200% рдд
Вітамін В6 376 мг = 26857% рдд 7 мг = 500% рдд

рдд – рекомендоване денне дозування

1 капсула: 930 мг.

Вага нетто: 111,6 г.