Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Циклічні види спорту > Питний режим

Спортивные напитки

Потеря жидкости (дегидратация) на уровне 3-4 % веса тела сказывается на снижении показателей как физической, так и умственной деятельности на уровне 20-30%. Надлежащим образом подобранные напитки обеспечивают организм жидкостью (гидратация), энергией (углеводы) и пополняют запасы потерянных минералов. В тех видах спорта, где спортсмену нужна выносливость, жидкость играет ключевую роль в восстановительных процессах. Недостаток циркулирующей жидкости не только влияет на эффективность деятельности, но также повышает риск перегрева.

Человек, живущий в спокойном ритме, обычно употребляет 2-3 литра жидкости в день. Потери жидкости в виде пота во время физической активности на протяжении тренировки для отдельных людей может составлять 0,5-3 л в зависимости от распорядка дня, одежды, погодных условий и физиологических особенностей.  Очень интенсивно тренирующиеся спортсмены в жарком климате могут потреблять 10-15 литров жидкости в день, что составляет около 25-30 % общего запаса жидкости в их организме.

Если вы хотите выяснить, сколько жидкости приблизительно вы теряете во время тренировки, взвесьтесь до и после тренировки – каждый потерянный килограмм веса тела означет потерю приблизительно 1 литра пота. Спортсменам следует выпивать достаточное количество жидкости после тренировки в количестве не менее 150% от объёма потерянного пота. Излишее количество жидкости будет выведено через почки.

Спортивные напитки делятся на:

  • гипотонические – подходят для использования во время продолжительной нагрузки более 60 минут
  • изотонические – подходят для использования во время короткой и интенсивной нагрузки продолжительностью менее 60 минут
  • гипертонические – не пригодны для использования во время нагрузки

Isodrinx

Ізотонічний напій із освіжаючим смаком задовольняє потреби організму для відновлення розтрачених запасів рідини, мінералів та енергії під час навантаження. Забезпечує швидку та ефективну регідратацію організму, а також поновлює втрачені мінерали. Вітамінний комплекс додано для забезпечення більш ефективного відновлення.

Детальніше

Unisport Zero

Концентрат мінералізованого напою без цукру, збагачений високоефективними амінокислотами таурином, L-аланіном, L-карнітином та екстрактом зеленого чаю, розроблений для поповнення запасів рідини, стимулювання відновлення та природного насичення організму енергією.

Детальніше

Isodrinx Tabs

Ми приготували нову практичну форму ізотонічного напою Isodrinx – розчинні таблетки. В їх склад включено спеціальний складний вуглевод ізомальтулоза, який поступово засвоюється, а також вітаміни (C, B3, E, B5, B6, B2, B1, фолієва кислота, біотин, B12).

Детальніше

Isodrinx - ready drink

Освіжаючий готовий до вживання ізотонічний напій із оновленим складом та дизайном, представлений у чотирьох різних смаках. Має ідеальне співвідношення для гідратації організму, а завдяки спеціальному вуглеводу Palatinose™ також відновлює витрачену енергію під час інтенсивного навантаження тривалістю до 60 хвилин. Напій ефективний для поповнення втрачених із потом мінералів та допомагає запобігати судомам.

Детальніше

Unisport

Концентрат мінералізованого напою, збагачений високоефективними амінокислотами таурином, L-аланіном і L-карнітином, розроблений для поповнення запасів рідини, стимулювання відновлення та природного насичення організму енергією.

Детальніше

Zerodrinx Tabs

Унікальний гіпотонічний напій із збалансованим поєднанням кальцію, магнію та вітамінів B1, B6 та C. Легкорозчинні таблетки без цукру чи штучних барвників. Ідеальні для занять спортом з високим пульсом та посиленим потовиділенням.

Детальніше