Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Циклічні види спорту > Енергія > Wave Caffeine Menthol Strips

Wave Caffeine Menthol Strips

0 оцінок

Сповнена енергією смужка, яка освіжає силою ментолу та пробуджує порцією кофеїну. Кожна смужка містить 80 мг кофеїну, що відповідає одній чашці кави і дає миттєвий приплив енергії. Смужки легко тануть у роті і завдяки своїй унікальній формі і простоті використання можуть бути під рукою в будь-який час.

Зберегти та поширити

Освіжаючі ментолові смужки поступово розчиняються у роті і дають швидкий заряд бадьорості за рахунок кофеїну. Одна смужка, як і чашка кави, містить 80 мг кофеїну.

WAVE CAFFEINE MENTHOL STRIPS не містять цукру, натомість збагачені чотирма вітамінами B5, B6, B12 та E для зниження втоми. Практична упаковка вміщається у будь-яку кишеню чи гаманець, унікальні смужки забезпечують швидку стимуляцію для спортсменів, студентів, водіїв, а також для всіх, кому необхідно мати при собі легкодоступний запас енергії.

Рекомендоване дозування:

  • 1 смужка на день, безпосередньо в момент, коли необхідна бадьорість та енергія.
  • Не перевищуйте рекомендоване дозування – 1 смужка.

Використання:

Розчиніть смужку у роті.

Упаковка:

  • Конверт – 5 смужок по 280 мг (1400 мг);
  • 10 конвертів у коробці (10х1400 мг).

Кофеїн, лактоза, кальцію D-пантотенат, розпушувач бікарбонат натрію, ароматизатор, DL-α-токоферол ацетат, кукурудзяний крохмаль, піридоксину гідрохлорид, регулятор кислотності гідроксид натрію, емульгатор E433, підсолоджувач сукралоза, зволожуючий агент гліцерин, підсолоджувач неотам, барвники E142, E133 та E102 – може несприятливо впливати на активність та увагу дітей, ціанокобаламін.

Харчова добавка із підсолоджувачами. Увага! Продукт містить кофеїн: 80 мг на 1 смужку. Продукт не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Зберігати у сухому, прохолодному місці. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


1 смужка (280 мг)

Кофеїн 80 мг
Вітамін E 6 мг = 50%*
Вітамін B5 5 мг = 83%*
Вітамін B6 2 мг = 143%*
Вітамін B12 1 мкг = 40%*

* – рекомендоване денне дозування