Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Велнесс > Жироспалювачі

Жиросжигатели

В этой категории вы найдёте исчерпывающий список продуктов для эффективного улучшения фигуры, снижения веса и повышенного сжигания жира.

Для обеспечения максимальной эффективности мы рекомендуем принимать продукты на фоне регулярных занятий спортом и хорошо сбалансированного правильного режима питания. Если вы избегаете физической нагрузки и не придерживаетесь сбалансированного рациона питания в период снижения веса, вы подвергаете себя риску возникновения так называемого эффекта йо-йо! Большинство продуктов изготовлены на основе высокоэффективного L-карнитина (ТМ Carnipure®), который эффективно способствует сжиганию жиров.

Carnitine 60000 + Synephrine

Ви хочете знизити вагу? У вас немає часу регулярно займатися спортом і ви хочете прискорити ваш метаболізм? Якщо ви відповіли «так» на будь-яке з цих питань, то представлений нижче продукт призначений спеціально для вас.

Детальніше

Synephrine

Синефрин (екстракт померанця) – високоефективна функціональна речовина, що використовується для зниження зайвої ваги. Він стимулює термогенез (процес утворення тепла) в організмі, який підвищує кількість енергії, що вивільняється протягом дня. Такий термогенний ефект діє як під час відпочинку, так і під час фізичного навантаження.

Детальніше

Fat Direct

Ефективний помічник у дотриманні раціону харчування. Fat Direct атакує ваші адипозні (жирові) тканини з кількох фронтів. Дія Fat Direct базується на синергічному впливі традиційних екстрактів трав і речовин, що відіграють ключову роль у метаболізмі жирів.

Цілковито унікальний спалювач жиру, що прекрасно поєднує в собі силу натуральних екстрактів і найновіші технології. Продукт, що вирізняється не тільки унікальними інгредієнтами, але і часом прийому. Fat Direct – перший нічний жироспалювач, що випускається компанією NUTREND.

Детальніше

Carnitine Compressed caps

Чиста кристалічна форма карнітину тартрату у швидкорозчинних капсулах, що спрощує точне дозування. Карнітин діє як носій молекул жирних кислот до мітохондрій клітин, де вони окислюються, виробляючи енергію. Ідеальна підтримка для активності та дієти.

Детальніше

CLA Softgel Caps

Кон’югована лінолева кислота (CLA) широковідома серед спортсменів завдяки своєму позитивному ефекту на зменшення жирових відкладень при збереженні м’язової маси. Форма випуску у капсулах дуже зручна у застосуванні.

Детальніше

Fat Direct Shot

Fat Direct Shot – це 2 в 1 – найновіше поєднання жироспалювача і передтренувального комплексу. Унікальна комбінація ефективних інгредієнтів для зниження ваги і підтримки фізичної активності. Цей помічник із дотримання режиму харчування і жорстких тренувань забезпечує стимуляцію організму, знижує втому і підтримує ефективність метаболізму жирів. Не містить цукру.

Детальніше

Fat Direct Drink

Готовий до вживання напій у банці. Тонізуючиє, сприяє метаболізму жирів, сприяє зменшенню втоми та нормальному функціонуванню імунної системи.

Детальніше