Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Поради > AFTER TRAINING PROTEIN - новий протеїн після …

AFTER TRAINING PROTEIN - новий протеїн після тренування від NUTREND

Ви всерйоз задумуєтесь над якісним відновленням свого організму після виснажливого тренування? Тоді новий протеїн від компанії NUTREND AFTER TRAINING PROTEIN
буде однозначно правильним вибором для Вас!

Унікальний склад цього нового протеїну пропонує всім спортсменам ідеальну суміш білків, призначену для споживання відразу після закінчення виснажливого тренування. Основу AFTER TRAINING PROTEIN створює надзвичайно якісна суміш білків, яка вирізняється легкою та швидкою засвоюваністю, а також своєю ефективністю. Основними складниками цієї суміші є фірмовий гідролізований сироватковий ізолят Hydrovon, преміум ізолят сироваткового білка (WPI) та преміум ультрафільтрований концентрат молочної сироватки (WPC).

Купити AFTER TRAINING PROTEIN у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших містах України ви можете в магазинах офіційних партнерів ТМ Nutrend.

Для того щоб Ваші м'язи могли рости, потрібно припинити катаболічний процес, який спричиняється фізичними навантаженнями, шляхом доповнення глікогену з використанням спеціальної суміші вуглеводів, яка забезпечує поступове вивільнення глюкози. В новому протеїні AFTER TRAINING PROTEIN такими спеціальними інгредієнтами є фірмові складники Palatinose тa ModCarb, що забезпечують поступове вивільнення глюкози. Унікальний склад нового протеїнового продукту також доповнює біологічно активне молозиво з високим вмістом амінокислот з розгалуженими ланцюгами (амінокислоти BCAA), екстракт гінкго білоба, суміш спеціально підібраних вітамінів і мінералів для зменшення втоми та виснаження.

Всі складники цього нового надзвичайно ефективного протеїну спрямовані на стимуляцію росту м'язів. Крім того, продукт AFTER TRAINING PROTEIN збагачений травним ферментом Tolarase®-L, який сприяє засвоєнню молочного цукру лактози.

AFTER TRAINING PROTEIN містить:

  • 5000 мг амінокислот BCAA в кожній порції
  • L-аланін
  • L-глутамін
  • молозиво
  • без штучних барвників
  • без глютену

© 2017, переклад з чеської Ольги Ковальчук. При будь-якому використанні матеріалу зазначення його авторства та активне посилання на сайт Нутренд www.nutrend.com.ua (протеїни та спортивне харчування в Україні) є обов'язковими.