Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Поради > Каша PROTEIN PORRIDGE - зустрічайте смачну…

Каша PROTEIN PORRIDGE - зустрічайте смачну новинку від Nutrend!

Протеїнова каша PROTEIN PORRIDGE - джерело якісних білків та вуглеводів. Найновіший продукт від компанії NUTREND для всіх тих, хто веде активний та здоровий спосіб життя!

Впродовж тривалого часу вівсяна каша стала найпоширенішим вибором їжі для сніданку серед прихильників здорового способу життя.

Взагалі, вівсянка вважається здоровою їжею, яка насичує та забезпечує організм «правильною» енергією на довгий час. Вівсяна каша - це не тільки енергія в потрібній формі, але також і клітковина, яка дуже корисна для нашого шлунково-кишкового тракту.

Вівсяні пластівці також є природним джерелом рослинного білка, про який не слід забувати всім прихильникам здорового харчування. Тому з цих причин безглютенові вівсяні пластівці відповідають всім умовам безглютенової їжі та є основою для свіжої новинки від компанії Nutrend під назвою PROTEIN PORRIDGE, яку вже зовсім скоро ви зможете купити в Україні в магазинах наших офіційних партнерів.

Оскільки білки в здоровому харчуванні мають велике значення та частіше включаються в раціон більшості спортсменів, ми доповнили PROTEIN PORRIDGE високоякісним молочним білком, який у даному продукті є в формі ізоляту молочного білка (білкові фракції казеїну та білок молочної сироватки).

Загальна кількість білка в цій каші складає 30%, і такий відсоток протеїнів є найвищим у порівнянні з аналогічними продуктами, представленими на ринку.

Необхідно зазначити, що Ви не знайдете в протеїновій каші PROTEIN PORRIDGE жодних штучних підсолоджувачів! Це повністю натуральний продукт, який містить лише фруктовий цукор - фруктозу та кокосовий цукор. Обидва ці природні підсолоджувачі класифікуються як продукти з низьким глікемічним індексом, які не викликають різкого підвищення рівня глюкози в крові, і тому є дуже популярними у прихильників здорового харчування.

Протеїнова вівсянка PROTEIN PORRIDGE від компанії NUTREND також додатково збагачена вітаміном K2 та вітаміном D. Обидва ці вітаміни надзвичайно потрібні для міцності кісток, а також для нормального росту та розвитку кісток у дітей. Вітамін D також сприяє кращій засвоюваності кальцію, велика кількість якого знаходиться в PROTEIN PORRIDGE.

Для кого підходить протеїнова вівсянка PROTEIN PORRIDGE?

Даний продукт ідеально підходить для всіх прихильників здорового способу життя, які шукають підходящий альтернативний варіант повноцінного сніданку, другого сніданку або ж післяобіднього перекусу з достатнім проміжком часу від будь-якої фізичної активності.

© 2018, переклад з чеської Ольги Ковальчук. При будь-якому використанні матеріалу зазначення його авторства та активне посилання на сайт Нутренд www.nutrend.com.ua (протеїни та інше спортивне харчування в Україні) є обов'язковими.