Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Циклічні види спорту > Події > Павел Злотковскі та його подорож у…

Павел Злотковскі та його подорож у Китай

28 March 2018

Nutrend на вистаці спортивного харчування в Китаї - виставка зайняла 65 000 кв.м. та була розділена на 2 частини, які були з’єднані головною залою з рестораном і великою сценою для різноманітних акцій.

Своїми враженнями ділиться член команди Nutrend Павел Злотковскі:

Насамперед, хочу подякувати компанії Nutrend та її головному дистриб’ютору в Китаї JINAN SIBOTE TRADING Co., Ltd. за таку чудову можливість побувати на різних континентах.

На початку лютого мені зателефонував один із менеджерів компанії та поцікавився, чи не хочу я відвідати Китай. Спочатку я подумав, що він шуткує, але перевіривши календар виставок на 2018 рік, я її знайшов. Як ви зрозуміли, сказати “НІ” я не зміг – дуже хотілося відвідати цю країну. Не дивлячись на те, що виставка відбувалася з 14 по 16 березня, мої пригоди почалися з ранкового рейсу 12 березня та залишив Китай я вже аж 17 березня.

Отримання візи – це взагалі ще один серйозний квест. Дуже складний процес: новий паспорт, фото, свідоцтво про народження, адреси, за якими я буду працювати (окремо, для кожного дня). Після довгих зусиль та багатьох не гарних слів я, врешті-решт, переміг.

“Пане президенте, я вирушаю у Китай”. “Ok. Не забудь привезти нам рису та бережи себе!”

Літати із моїм зростом 200 см та вагою 125 кг досить непросто. Я ще й заплатив за місце біля аварійного виходу, для зручності – це була перша частина перельоту. Друга зайняла 12 годин у величезному літаку - в одній лінії було аж 10 місць!

Відразу після приземлення на мене вже чекало авто. Перші емоції від трафіку-просто жах: обережно, перехрестя!!!червоний світлофор!!! Ніхто не поважає правил!!! батарея у телефоні сідає….

Після сплати депозиту я оселився у заброньованому номері готелю.

Nutrend на виставці спортивного харчування в Китаї

Коли приїхав Бенджамін Радіч, нас відвезли у фітнес-центр, де китайська Nutrend Team вже була готова до фотосесії із нами. Було дуже весело, після фотосету ми поїхали відпочити у своїх номерах.

Сама експо відбувалася поруч із готелем. Виставка зайняла 65 000 кв.м. та була розділена на 2 частини, які були з’єднані головною залою з рестораном і великою сценою для різноманітних акцій.

Перша зала була присвячена лише новинкам фітнес-життя: нові бренди спортивного харчування, одягу, аксесуарів і т.д. Друга зала була присвячена тренажерам та різноманітному фітнес-обладнанню.

Коли ми прибули до свого стенду, то зустрілися там із нашою командою, організаторами і головним менеджером. Стенд був дуже гарним. У кожного була можливість побачити усю нашу команду також на стендах і великих екранах. Проводилися дегустації нових батончиків, амінокислот і т.д. У Nutrend Team була нова концепція одягу: кожен міг побачити, хто є головним спонсором.

За нашими автографами вишукувалася величезна черга: ми дуже втомилися, але й були приємно вражені!

Оскільки люди постійно приїжджали, то зовсім скоро стало дуже важко навіть сходити в туалет: тебе зупиняють 1-2 фанати, просять фото і автограф і вже через 10 секунд за ними стоїть черга із 30 людей! Але ми досить швидко до цього звикли. Це дуже приємно бути мотиватором для інших!

Усі дні були досить схожими, змінювалися лише конкурси, каталоги та банери.

Фітнес-індустрія у Китаї – досить новий напрямок. Досить важко знайти корисну їжу: місцеві жителі абсолютно усе смажать у тоннах олії. Це дуже смачно, але й дуже-дуже калорійно. На щастя, у нас була із собою здорова їжа.

Я дуже вдячний, що мені випала така честь представляти наш бренд за кордоном. Я вважаю, що зміг зробити те, що від мене чекали і з нетерпінням чекаю на свою наступну експо за кордоном.