Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Циклічні види спорту > Події > Стимулятори NUTREND

Стимулятори NUTREND

26 January 2021

Зустрічайте на початку 2021 року новий передтренувальний продукт - стимулятори Нутренд в Україні!

Що таке стимулятори?  

Стимулятори - це активні речовини, які використовують для отримання заряду бадьорості та енергії. Багато спортсменів користуються саме такими стимуляторами, які, як виявилося, найкраще працюють для тієї або іншої людини.

Іноді всім нам потрібно підвищити свою ефективність: робота, спорт, довга поїздка чи навчання. На щастя, існує широкий асортимент стимуляторів, тому кожен з нас може вибрати той, який буде йому підходити.

Як діють спортивні стимулятори? 

Стимулятори справляють енергійну дію нашій центральній нервовій системі, вони загалом підвищують працездатність нашого організму і максимально використовують його енергетичні ресурси.

Вони можуть викликати бадьорість або ейфорію, покращити пильність і прибрати сонливість та підвищити рівень енергії. Вони забезпечують нас життєвою силою і відкладають настання втоми. Крім того, стимулятори використовуються для поліпшення метаболізму. Під час контрольованої втрати ваги вони можуть зменшити апетит і посилити метаболізм жирів в організмі людини.

Стимулятори популярні серед професійних спортсменів завдяки своїм енергетичним ефектам не тільки під час перегонів та змагань, а й під час тренувань. Ці речовини приймають, в основному, до і під час спортивних навантажень.

Зазвичай, вони покращують кровообіг у м“язовій тканині та підвищують продуктивність, рухливість та мотивацію; тим не менш, важливо усвідомлювати, що вони одночасно збільшують пульс і кров“яний тиск.

Що стосується стимуляторів, професійні спортсмени повинні бути обережними щодо тих, які внесені до списку Всесвітнього антидопінгового агентства. Ми також можемо знайти там деякі природні стимулятори (наприклад, ефедрин, атропін або кокаїн).

Важливо бути обережним щодо надмірного або регулярного вживання стимуляторів, оскільки вони можуть спричинити психічну або фізичну залежність.

У повсякденному житті існують інші методи, які можуть нам допомогти. Сюди входять достатній сон, внутрішня мотивація, вправи для розслаблення, і найменше, але не останнє, наголошуємо вам на здоровій дієті, яка включає омега-3 жирні кислоти, вітаміни групи В та антиоксиданти, які підтримують нашу центральну нервову систему.

Де в природі зустрічаються такі стимулятори?

Стимулятори, які також називають ергогенними речовинами, можуть міститися в харчових продуктах, таких як зелений чай, кава, гуарана, темний шоколад з високим відсотком какао, какао, ірба-мате, напої з кока-коли та інші.

Ми можемо розділити стимулятори залежно від їх походження на рослинні, тваринні та синтетичні.

У наш час тенденція здорового способу життя вимагає повернення до природних речовин. Ми можемо знайти стимулятори там, де ми їх не очікували, наприклад, у травах або спеціях. Щоб назвати декілька, згадаємо куркуму, рожевий очиток, чебрець, базилік, кардамон, гінкго білоба, женьшень або перець (активна речовина, що називається капсаїцин, пробудить усі ваші почуття ).

Іншими популярними стимуляторами на основі амінокислот є, наприклад, L-аргінін, таурин (похідне амінокислоти цистеїну), тирозин або L-карнітин, що природним чином міститься в м“ясі, рибі, молочних продуктах або в деяких видах сої.


© 2021, автор Вероніка Покорна, DiS. При будь-якому використанні матеріалу зазначення його авторства та активне посилання на сайт Нутренд www.nutrend.com.ua (спортивне харчування в Україні) є обов"язковими.