Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Головна > Про компанію > Історія NUTREND

Історія NUTREND

Компанія NUTREND була створена в 1993 році та спеціалізується на розробці та виробництві продуктів спортивного харчування та харчових продуктів. За свою 24-річну історію компанія NUTREND стала лідером на ринку спортивного харчування Чеської Республіки.

На даний час компанія NUTREND налічує майже 250 працівників різних професій та спеціалізацій.

На сьогодні продукцію компанії можна побачити в аптеках, спортивних магазинах, магазинах здорового харчування, фітнес-центрах не тільки Чеської Республіки, але й 60 інших країн Європи та світу.

Область спортивного харчування є дуже важливою частиною асортименту компанії NUTREND. Ми спрямовуємо всі свої зусилля на високоефективний, але повністю легальний склад нашої продукції - всі продукти затверджені Міністерством охорони здоров'я Чеської Республіки та Антидопінговим комітетом Чеської Республіки.

Філософія компанії NUTREND

Компанія NUTREND є провідним чеським виробником продуктів спортивного харчування та харчових продуктів для здорового способу життя. У 2017 році NUTREND відзначає 24 роки свого успішного існування на чеських та закордонних ринках та значно розширює свої межі. Сотні квадратних метрів виробничих залів, складських приміщень та офісів приєднались до адміністративної будівлі з офісами, магазином та виробничими приміщеннями. Компанія NUTREND також постійно росте та на даний час експортує свою продукцію майже до 60 країн світу.

NUTREND WORLD

Унікальне комплекс, якого бракувало протягом довгого часу в Оломоуцькому районі, відкрилося на території компанії "NUTREND в Чеській Республіці. NUTREND WORLD має 4 поверхи і є місцем для спорту, здорового способу життя та благополуччя у всіх його формах.

Технології

Виробничі зали компанії NUTREND відповідають високому рівні компанії та належать до найсучасніших виробничих комплексів у світі. NUTREND постійно інвестує не тільки в нові технології, але й у розширення виробничих і складських приміщень. Унікальним є асортимент продукції компанії - ми пропонуємо не тільки рідкі та сипучі продукти, але також продукцію у формі гелю, капсул, енергетичні, протеїнові батончики та багато іншого. Наші виробничі потужності складають 5 790 м².

NUTREND в Україні

Торгова марка Nutrend в Україні - це визнаний лідер ринку спортивного харчування та дієтичних добавок з асортиментом продукції для різноманітних видів спорту.

Почавши свою роботу в 1993 р в Чехії, компанія Nutrend заслужила визнання споживачів на ринках більш ніж 20 країн світу.