Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Головна > Про компанію > NUTREND в Україні

NUTREND в Україні

Торгова марка Nutrend в Україні - це визнаний лідер ринку спортивного харчування та дієтичних добавок з асортиментом продукції для різноманітних видів спорту.

Почавши свою роботу в 1993 р в Чехії, компанія Nutrend заслужила визнання споживачів на ринках більш ніж 20 країн світу.

Сьогодні Nutrend пропонує українським спортсменам - як професіоналам, так і аматорам - високоякісне європейське спортивне харчування для всіх без винятку популярних видів спорту.

Продукція Nutrend офіційно сертифікована в Україні і продається у всіх регіонах країни.

Важливо! Абсолютно все спортивне харчування та дієтичні добавки Nutrend НЕ містять будь-яких допінгових елементів, в їх сировинній базі використовуються фірмові інгредієнти, розроблені провідними європейськими лабораторіями (Lonza і ін.).

Сертифікація нашої компанії є гарантією високої якості наших продуктів і послуг. Наша мета - задовольнити всіх клієнтів. Сертифікація виконана міжнародною компанією BUREAU VERITAS Certification, яка пропонує послуги з сертифікації більш ніж в 100 країнах світу. Їхні сертифікати є дійсними по всьому світу.

Європейське спортивне харчування Nutrend - це кращий вибір професіоналів та любителів в співвідношенні якості, ціни та асортименту пропонованої продукції.

Заключение СЕС Заключение СЕС, зворотній бік Висновок СЕС Висновок СЕС, зворотній бік Висновок СЕС Висновок СЕС, зворотній бік

NUTREND – З НАМИ ПЕРЕМАГАЮТЬ!

Філософія компанії NUTREND

Компанія NUTREND є провідним чеським виробником продуктів спортивного харчування та харчових продуктів для здорового способу життя. У 2017 році NUTREND відзначає 24 роки свого успішного існування на чеських та закордонних ринках та значно розширює свої межі. Сотні квадратних метрів виробничих залів, складських приміщень та офісів приєднались до адміністративної будівлі з офісами, магазином та виробничими приміщеннями. Компанія NUTREND також постійно росте та на даний час експортує свою продукцію майже до 60 країн світу.

NUTREND WORLD

Унікальне комплекс, якого бракувало протягом довгого часу в Оломоуцькому районі, відкрилося на території компанії "NUTREND в Чеській Республіці. NUTREND WORLD має 4 поверхи і є місцем для спорту, здорового способу життя та благополуччя у всіх його формах.

Історія NUTREND

Компанія NUTREND була створена в 1993 році та спеціалізується на розробці та виробництві продуктів спортивного харчування та харчових продуктів. За свою 24-річну історію компанія NUTREND стала лідером на ринку спортивного харчування Чеської Республіки.

Технології

Виробничі зали компанії NUTREND відповідають високому рівні компанії та належать до найсучасніших виробничих комплексів у світі. NUTREND постійно інвестує не тільки в нові технології, але й у розширення виробничих і складських приміщень. Унікальним є асортимент продукції компанії - ми пропонуємо не тільки рідкі та сипучі продукти, але також продукцію у формі гелю, капсул, енергетичні, протеїнові батончики та багато іншого. Наші виробничі потужності складають 5 790 м².