Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Головна > Про компанію > NUTREND WORLD

NUTREND WORLD

Великий фітнес-центр площею 1000 квадратних метрів, обладнаний найсучаснішим обладнанням забезпечує достатньо місця для багатьох спортивних заходів та різних видів тренувань, а стильний ресторан радує відвідувачів якісними стравами, а команда кухарів, пекарів і кондитерів задовольняє навіть найвимогливіших відвідувачів.

Гості можуть зупинитися в 24-х дизайнерських кімнатах. Майже всі вони будуть мати вид на місцеву пам’ятку - Святу гору. Відвідувачі також зможуть насолодитися приватною оздоровчою зоною.

Чверть століття з моменту свого заснування компанія NUTREND представляє цей унікальний проект, який пов'язує традиції, філософію та цінності нашої компанії і є ще одним важливим кроком вперед.

Станьте ьтакож частиною цього унікального світу NUTREND WORLD

Філософія компанії NUTREND

Компанія NUTREND є провідним чеським виробником продуктів спортивного харчування та харчових продуктів для здорового способу життя. У 2017 році NUTREND відзначає 24 роки свого успішного існування на чеських та закордонних ринках та значно розширює свої межі. Сотні квадратних метрів виробничих залів, складських приміщень та офісів приєднались до адміністративної будівлі з офісами, магазином та виробничими приміщеннями. Компанія NUTREND також постійно росте та на даний час експортує свою продукцію майже до 60 країн світу.

Історія NUTREND

Компанія NUTREND була створена в 1993 році та спеціалізується на розробці та виробництві продуктів спортивного харчування та харчових продуктів. За свою 24-річну історію компанія NUTREND стала лідером на ринку спортивного харчування Чеської Республіки.

Технології

Виробничі зали компанії NUTREND відповідають високому рівні компанії та належать до найсучасніших виробничих комплексів у світі. NUTREND постійно інвестує не тільки в нові технології, але й у розширення виробничих і складських приміщень. Унікальним є асортимент продукції компанії - ми пропонуємо не тільки рідкі та сипучі продукти, але також продукцію у формі гелю, капсул, енергетичні, протеїнові батончики та багато іншого. Наші виробничі потужності складають 5 790 м².

NUTREND в Україні

Торгова марка Nutrend в Україні - це визнаний лідер ринку спортивного харчування та дієтичних добавок з асортиментом продукції для різноманітних видів спорту.

Почавши свою роботу в 1993 р в Чехії, компанія Nutrend заслужила визнання споживачів на ринках більш ніж 20 країн світу.