Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Головна > Співпраця

Співпраця

Спортивне харчування оптом в Україні від офіційного постачальника.

Офіційний дистриб'ютор європейського виробника спортивного харчування та дієтичних добавок NUTREND D.S., a.s. в Україні – ПП "Дельта Трейдинг" – займається всебічним розвитком бренду на вітчизняному ринку, надаючи своїм партнерам і кінцевим споживачам вичерпну та актуальну інформацію про всі переваги та особливості продукції ТМ Nutrend.

З метою просування на ринку продукції компанії NUTREND D.S., a.s. ми запрошуємо до співпраці регіональних дилерів, інтернет-магазини, фітнес-центри, магазини спортивного харчування, спортивні клуби, шейпінг-клуби, тренерів спортивних клубів та секцій, спортивні команди.

В основі ефективної взаємодії нашої компанії з партнерами - гнучка цінова політика, взаємна довіра і прозорість ділових відносин.

Бажаєте купити спортивне харчування оптом прямо зараз?

Для початку співпраці з ПП "Дельта Трейдинг" Вам не буде потрібно робити обов'язкових закупівель на певну суму. Більш того - у нас немає щомісячних оборотів і обов'язкових обсягів.

Ми намагаємося працювати максимально гнучко – щоб забезпечити вигоду не тільки для себе, але і для кожного нашого партнера і споживача.

Приєднуйтесь!

info@nutrend.com.ua

+380 67 693 35 35

+380 50 632 35 35

Рекомендовані роздрібні ціни на спортивне харчування

Система замовлень для оптових покупців.

NUTREND Fitness Bar - система замовлень для клієнтів Фитнес-барів та дропшипінгу.

Опис продуктів для друку

Сертифікат відповідності ISO 9001:2009

Висновок СЕС Висновок СЕС, зворотній бік Висновок СЕС Висновок СЕС, зворотній бік Висновок СЕС Висновок СЕС, зворотній бік Санітарно-епидеміологічні висновки